SPOTKANIE KOŚCIOŁA

Spotkanie niedzielne to platforma do wspólnego przeżywania dobroci Boga, czerpania mądrości i inspiracji ze Słowa Bożego, czas poznawania nowych ludzi i budowania więzi – zawsze jesteś mile widziany! Chcemy abyś poczuł się tu jak w domu kochającego Ojca i mógł doświadczyć atmosfery gościnności, troski i miłości.

Jak wygląda spotkanie?

Spotkanie zaczyna się od uwielbienia, które trwa około 30 minut. Uwielbienie to inaczej wspólna modlitwa całego Kościoła w formie współczesnej muzyki na żywo. Słowa są wyświetlane na projektorze, aby każdy mógł się przyłączyć.

Podczas spotkania zawsze dajemy możliwość wspierania finansowo działalności naszego kościoła. Wszystkie datki są całkowicie dobrowolne. Istnieje możliwość dokonywania wpłat poprzez terminal płatniczy.

Kolejna część spotkania to nauczanie, czasem nazywane kazaniem. W oparciu o Pismo Święte nauczający przedstawia wybrany temat związany z Bogiem i życiem. Kazanie kończy się często wspólną modlitwą.

Na zakończenie zapraszamy wszystkich do naszej kawiarni, gdzie serwujemy najlepszą kawę, ciasto oraz kanapki.


A co z dziećmi?

W naszym kościele prowadzimy zajęcia dla dzieci w różnym wieku. Prowadzone są przez profesjonalnych nauczycieli. Jest możliwość zapisania się na rok szkolny i uzyskania oceny końcowej na świadectwie szkolnym. Zajęcia są dostosowane do wieku i potrzeb dziecka. Dla rodziców z małymi dziećmi udostępniona jest dodatkowa sala do zabaw z transmisją na żywo. Więcej dowiesz się w zakładce kościół dziecięcy.

Uwielbienie i modlitwa

Kościół to uwielbienie Boga i modlitwa, Bóg jest w centrum wszystkiego co robimy a muzyka, śpiew, nowe kompozycje i aranżacje to nasz język. Świetnie się w tym czujemy, kochamy muzykę i chcemy wyrazić przez nią naszą miłość do Boga. Stawiamy na pasję, jakość i profesjonalizm. Jesteśmy nowocześni i odważni. Każda niedziela to dla nas okazja, by oddać chwałę naszemu Bogu. W ciągu roku organizujemy koncerty i niewielkie spotkania muzyczne.  

Jak może brzmieć muzyka w takim kościele? Przyjdź, posłuchaj, zainspiruj się, przeżyj to z nami…

 

ODWIEDŹ NAS!

Zapraszamy w każdą niedzielę o godzinie 11:00.

*Drzwi otwierają się już od 10:30.

 

Masz jakieś pytania? Napisz do nas! Chętnie odpowiemy!

biuro@cczwyciestwo.org