WITAMY

Jesteśmy Kościołem, który kocha Boga i ludzi, a naszą pasją jest praktyczne realizowanie przesłania Ewangelii.

Inspiracją są dla nas trzy proste punkty, które wyznaczają nam kierunek służby:

…to niezwykła przygoda, to spotkanie z Jego mądrością i realne doświadczenie miłości. Takie spotkanie jest zawsze budujące i przemieniające. Spotykamy się, by poprzez zgłębianie Biblii i trwanie w Bożej obecności, poznawać to, kim naprawdę jest Bóg. Tu konfrontujemy nasze wyobrażenie i opinie na Jego temat, by poznać go takim, jakim On jest.

…to droga, podczas której dokonujemy wielu odkryć na swój temat, doświadczamy transformacji i odkrywamy to kim jesteśmy i jaki jest cel naszego życia. Dając się przemienić Bogu, stajemy się najlepszą wersją nas samych.

…to wyzwanie, które nadaje wartość i sens naszemu życiu. Przecież urodziliśmy się, aby zmieniać świat! Nie chcemy żyć tylko dla siebie, ale chcemy być błogosławieństwem dla wielu ludzi i w praktyczny sposób wpływać na tych, którzy są wokół nas.

JESTEM NOWY?

1. daj się poznać!

Wypełnij krótki formularz i ktoś z naszych liderów skontaktuje się z Tobą!

2. PLUS PARTY

Zapisz się na kolejne spotkanie +PARTY, podczas którego poznasz nas lepiej i dowiesz się więcej o Centrum Chrześcijańskim Zwycięstwo.

3. ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Jesteś z nami już jakiś czas ale nadal czujesz się "nowy"? Wolontariat to najlepszy sposób na poznanie nas jeszcze lepiej!