Witamy,

Witamy na stronie Centrum Chrześcijańskiego Zwycięstwo. Jesteśmy Kościołem, który kocha Boga i ludzi, a naszą pasją jest praktyczne realizowanie przesłania Ewangelii. Inspiracją są dla nas trzy proste punkty, które wyznaczają nam kierunek służby:

1. POZNAWANIE BOGA spotykamy się by poprzez zgłębianie Biblii i trwanie w Bożej obecności poznawać to kim naprawdę jest Bóg, tu konfrontujemy nasze wyobrażenie i opinie na Jego temat by poznać go takim jakim On jest. To niezwykła przygoda, to spotkanie z Jego mądrością i realne doświadczenie miłości, takie spotkanie jest zawsze budujące i przemieniające.

2. ODKRYWANIE SIEBIE to droga, podczas której dokonujesz wielu odkryć na swój temat, doświadczasz transformacji i odkrywasz to kim jesteś i jaki jest cel twojego życia. Dając się przemienić Bogu, stajesz się najlepszą wersją samego siebie.

3. ROBIENIE RÓŻNICY to wyzwanie, które nadaje wartość i sens naszemu życiu, bo przecież urodziliśmy się, aby zmieniać świat. Nie chcemy żyć tylko dla siebie, ale chcemy być błogosławieństwem dla wielu ludzi i w praktyczny sposób wpływać na tych którzy są wokół nas.