kościół dziecięcy

Mówi się, że dzieci są przyszłością kościoła. My jesteśmy przekonani, że dzieci są kościołem dzisiaj! Dlatego wierzymy, że nie ma Boga w wersji „junior”, ale jest jeden wspaniały Bóg, który działa we wszystkich pokoleniach tak samo. Nasz cel, to wyposażanie do służby, modlitwy i uwielbienia już od najmłodszych lat. Nie uczymy tylko historii o Jezusie i innych bohaterach biblijnych, ale dajemy okazję by nasze dzieci doświadczały Jego miłości i mocy, a także uczyły się jak służyć innym ludziom.

W każdą niedzielę, w trakcie nabożeństwa, organizujemy zajęcia dla dzieci w 3 grupach wiekowych. W ramach działalności CCZ prowadzimy również lekcje religii ewangelicznej z możliwością wystawienia oceny na świadectwie szkolnym (zapisów na takie lekcje można dokonywać mailowo na adres biura kościoła).

 

Zespół tworzy wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która nieustannie podnosi swoje kompetencje.

Kościół Dziecięcy to także cykliczne wydarzenia dla całych rodzin, koniecznie obserwuj nas na Facebooku, aby być na bieżąco:

Dowiedź się o kolejnym spotkaniu

Kościoła Dziecięcego!

zostań naszym wolontariuszem

Kościół Dziecięcy to zajęcia organizowane podczas niedzielnych nabożeństw, ale to także cykliczne wydarzenia dla całych rodzin. Nasz cel, to wyposażanie do służby, modlitwy i uwielbienia już od najmłodszych lat. Nie uczymy tylko historii o Jezusie i innych bohaterach biblijnych, ale dajemy okazję by nasze dzieci doświadczały Jego miłości i mocy, a także uczyły się jak służyć innym ludziom. W każdą niedzielę, w trakcie nabożeństwa, organizujemy zajęcia dla dzieci w różnych grupach wiekowych. W ramach działalności CCZ prowadzimy również lekcje religii ewangelicznej z możliwością wystawienia oceny na świadectwie szkolnym.