poznaj nasz zespół

Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy kochają niezwykłego Boga!

karol i aga

Karol  i Aga Michalak

Pastorzy Centrum Chrześcijańskiego Zwycięstwo.

Absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Są założycielami CCZ. Zawodowo związani ze Sztuką i Edukacją, a szczególnie z nowoczesnymi jej formami. Są trenerami, coachami i facylitatorami.  Współpracując z dużymi korporacjami zdobyli ogromne  doświadczenie zawodowe, które z powodzeniem wykorzystują w swojej pracy jako Pastorzy. Ich powołanie jest skierowane szczególnie do młodych ludzi, ale też kochają pomagać w rozwoju zespołom liderów i wolontariuszy.

Karol prowadzi fundację NIKAO, która wspiera młode talenty oraz osoby zagrożone wykluczeniem społecznym, uzależnione, bezdomne.

Agnieszka prowadzi firmę  z chrześcijańskim designem www.sklepzgornejpolki.com

 

Darek i Magda Włodarczyk

Pastorzy Kościoła Dziecięcego CCZ.

Absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi. Wieloletni pedagodzy, kochający pracę z dziećmi. Ich pasją jest budowanie wsród najmłodszego pokolenia świadomości relacji z Bogiem i praktyczne życie w Jego obecności na co dzień. Mają dwoje wspaniałych dzieci i jako rodzina od 20 lat współtworzą nasz Kościół. Dodatkowo Darek odpowiada za służbę modlitwy oraz posługę uzdrowienia i uwolnienia. 

Kirył i Joanna Marinow

Pastorzy Duszpasterstwa CCZ.

Absolwenci Uniwersytetu Łódzkiego. Pedagodzy, nauczyciele, z pasją od prawie 20 lat współtworzą CCZ. Związani zawodowo z edukacją i światem nauki, kochają wspierać i rozwijać ludzi, szczególnie jeśli chodzi o podstawy wiary czy rozumienie Biblii. Prowadzą kursy i warsztaty biblijne, od wielu lat odpowiadają za rozwój i tworzenie grup domowych. Są rodzicami 8-letniej Nataszki.