DZIEŃ DOBRY HEJ CZEŚĆ SIEMA

Karol & Aga Michalak

główni pastorzy kościoła

 

Karol i Agnieszka Michalak założyli kościół w 1995 roku. Prowadzą i opiekują się wspólnotą z miłością, odwagą i często w nowoczesny, kreatywny sposób. Ich pasją jest budowanie kościoła lokalnego, który jest skoncentrowany na Bogu i Jego Słowie. Tworzą miejsce atrakcyjne i nowoczesne, gdzie ludzie mogą doświadczyć nie tylko głębokich przeżyć duchowych, ale także relaksu, zabawy oraz rodzinnej, przyjacielskiej atmosfery. 

Absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Są założycielami CCZ. Zawodowo związani ze Sztuką i Edukacją, a szczególnie z nowoczesnymi jej formami. Są trenerami, coachami i facylitatorami. Współpracując z dużymi korporacjami zdobyli ogromne  doświadczenie zawodowe, które z powodzeniem wykorzystują w swojej pracy jako Pastorzy. Ich powołanie jest skierowane szczególnie do młodych ludzi, ale też kochają pomagać w rozwoju zespołom liderów i wolontariuszy.

Karol prowadzi fundację NIKAO, która wspiera młode talenty oraz osoby zagrożone wykluczeniem społecznym, uzależnione, bezdomne.

KONTAKT:

karol.michalak@gmail.com | agnieszkamichalak@gmail.com

Darek & Magda Włodarczyk

pastorzy kościoła dziecięcego

Absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi. Wieloletni pedagodzy, kochający pracę z dziećmi. Ich pasją jest budowanie wsród najmłodszego pokolenia świadomości relacji z Bogiem i praktyczne życie w Jego obecności na co dzień. Mają dwoje wspaniałych dzieci i jako rodzina od 20 lat współtworzą nasz Kościół. Dodatkowo Darek odpowiada za służbę modlitwy oraz posługę uzdrowienia i uwolnienia. 

Kirył & Joanna Marinow

pastorzy duszpasterstwa

Absolwenci Uniwersytetu Łódzkiego. Pedagodzy, nauczyciele, z pasją od prawie 20 lat współtworzą CCZ. Związani zawodowo z edukacją i światem nauki, kochają wspierać i rozwijać ludzi, szczególnie jeśli chodzi o podstawy wiary czy rozumienie Biblii. Prowadzą kursy i warsztaty biblijne, od wielu lat odpowiadają za rozwój i tworzenie grup domowych. Są rodzicami 8-letniej Nataszki.

Marta Włodarczyk

uwielbienie/biuro

Michał Włodarczyk

KLUB MŁODZIEŻOWY

Maria Michalak de Villamil

Media

Maciek Pietrzak

media/produkcja

Martyna Pietrzak

wolontariat

Aleksandra Szydłowska

Kawiarnia