fundacja nikao

W prosty sposób docieramy do każdego kto potrzebuje, aby go znaleźć, podnieść, uratować, wzmocnić, wyposażyć, nakarmić, aby odkryć życie, rozwinąć talent, dać wiarę w możliwości, inspirować i praktycznie pomóc.

Rozwijając służbę dziecięcą oraz młodzieżową zobaczyliśmy więcej możliwości w docieraniu do wielu ludzi z pomocą zarówno edukacyjną jaki i czysto charytatywną. Dlatego powołaliśmy Fundację Nikao. Nikao oznacza ZWYCIĘSTWO lub ZWYCIĘŻAĆ, a naszą intencją jest wspieranie rozwoju młodych talentów, inspirowanie działań w różnorodnych środowiskach, które przynoszą transformację życia wśród dzieci i młodzieży, oraz wśród osób poszkodowanych przez los, lub wykluczonych społecznie. Wkładamy cały wysiłek, aby przynieść wiarę i nadzieję tam, gdzie jej nie ma. Otwieramy możliwości w miejscu, gdzie inni widzą zamknięte drzwi.

Młode talenty

Dzięki ofiarności możemy finansować rozwój talentów muzycznych, wokalnych, medialnych, fotograficznych i filmowych.

MISJA ULICZNA

Program opieki nad osobami wykluczonymi społecznie, bezdomnymi i uzależnionymi. Każdego tygodnia organizujemy jedzenie, środki pierwszej potrzeby, ubrania. Pomagamy wychodzić z uzależnień, wspierać w poszukiwaniu pracy i wychodzeniu z bezdomności. Współpracujemy z rożnymi ośrodkami w Polsce, gdzie nasi podopieczni mogą przejść terapię i otrzymać profesjonalną pomoc.

Konto Fundacji NIKAO

94 – 248 Łódź
ul. Perłowa 20


KRS 0000583624

Nr konta 57102034080000480203855392

Tytuł wpłat: Misja Uliczna

lub

Tytuł wpłat: Młode talenty