Spotkanie ze STEVEM UPPALEM

Spotkanie ze STEVEM UPPALEM

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla liderów, pastorów oraz wszystkich, którzy są czynnie zaangażowani w budowanie lokalnego kościoła.

Naszymi gośćmi będą pastorzy STEVE i ESTHER UPPAL
z kościoła  All Nations Church w Wolverhampton  (UK).

 

STEVE i ESTHER UPPAL

Steve wraz z żoną Esther prowadzą All Nations Church Wolverhampton w UK. Steve jest też starszym liderem rosnącej i rozwijającej się rodziny kościołów All Nations Movement. Dużą część swojego czasu poświęca podróżowaniu i przemawianiu w różnych miejscach na świecie.

Mają czworo dzieci: Bethany, Sophię, Joela i Judę

OPIS WYDARZENIA

Wszyscy pragniemy Kościoła, który wyrusza po zgubionego człowieka, trenuje go, wyposaża, a w końcu wysyła i w ten sposób się pomnaża. Wszyscy o tym mówimy, ale na ile naprawdę chcemy zmienić formułę naszych wspólnot?

Czujemy, że kościół dzisiaj potrzebuje transformacji. Nie chodzi tylko o metody i sposoby działania, czy jakąś ekscytującą misję, bo misja jest cały czas taka sama – „czynienie uczniami Jezusa”. Jako kościoły często jesteśmy zajęci, pełni poświęcenia, zapracowani i w końcu zmęczeni brakiem satysfakcjonujących owoców. Czy samo zaangażowanie i bycie zajętym wystarczy?

Pośród wielu głosów mówiących o odnawianiu kościoła i reformujących współczesne chrześcijaństwo, musimy usłyszeć proste przesłanie o tym jak rozwijać kościoły, które sprzyjają, umożliwiają, wspierają ten prosty proces – wzrostu, treningu i pomnażania.

O tym będzie nasze spotkanie ze STEVEM UPPALEM.

HARMONOGRAM

27.05 sobota*

10.00 – 11.30   I sesja

11.45 – 12.45   II sesja

13.15 – 14.15   III sesja

14:15 – 15:30   przerwa obiadowa

15.30 – 16.30   IV sesja

19:00 WIECZÓR UWIELBIENIA I MODLITWY

*  Udział w wydarzeniu jest płatny i wymaga rejestracji.

28.05 niedziela

11:00-13:00 nabożeństwo 

Organizatorzy: Centrum Chrześcijańskie Zwycięstwo, KBWCH w Łodzi

CENA:

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 50 zł (jest to opłata za obiad i przerwy kawowe) Możesz dokonać płatności klikając poniżej.

MIEJSCE

siedziba CCZ

(ul. Łąkowa 3/5)

czas

27-28 maja 2023