Spotkanie dla pastorów i liderów

Spotkanie dla pastorów i liderów

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla liderów, pastorów oraz wszystkich, którzy są czynnie zaangażowani w budowanie lokalnego kościoła.

Naszymi gośćmi będą doświadczeni liderzy, mentorzy, misjonarze –  wykładowcy szkoły biblijnej z kościoła SŁOWO ŻYCIA w Uppsali:

 

Christian Åkerhielm

Jako młody człowiek zrezygnował z pozycji arystokraty i rodzinnej fortuny, by poświęcić swoje życie Jezusowi i pracy misyjnej. Założyciel wielu kościołów w krajach byłego ZSRR. Po wielu latach przygód jako misjonarz na Syberii, w Azji Środkowej i w Moskwie, obecnie pełni rolę dyrektora misji Słowo Życia w Uppsali.

Carl-Gustaf Severin

Od wczesnych lat 80. podróżuje po całym świecie jako misjonarz i ewangelista. Ma niezwykły dar opowiadania historii oraz unikalne poczucie humoru. W niesamowity sposób łączy dowcip z głębią poznania Bożego Słowa. O Jezusie mówił już ponad 50 narodom, w krajach takich, jak: Kazachstan, Rosja, Afganistan, Indie, USA i w wielu państwach europejskich.

Rune Borgsø

Wieloletni misjonarz w krajach byłego ZSRR, lider wspierający kościoły w Europie. Niesamowity kaznodzieja, mówca konferencyjny, poruszający się mocno w darach Ducha Świętego. Ma wielką pasję i serce do młodego pokolenia.

Sebastian Stakset.

Raper, aktor, były gangster. Jego życiem rządziły alkohol, kokaina i broń. Kilka razy próbował popełnić samobójstwo. Kiedy poznał Boga, radykalnie zmienił swoje życie. Wciąż jest ikoną młodych ludzi, a dziś nie tylko koncertuje, ale odwiedza także więzienia i ośrodki karne, mówiąc o Jezusie, przebaczeniu i miłości. Autobiografia Sebastiana „Tylko światło może pokonać ciemność” poruszyła dziesiątki tysięcy czytelników.

HARMONOGRAM

10.00 – 11.30   I sesja

11.45 – 12.45   II sesja

13.15 – 14.15   III sesja

14:15 – 15:30   przerwa obiadowa

15.30 – 16.30   IV sesja

16.45 – 18.00   V sesja

Udział w wydarzeniu jest płatny i wymaga rejestracji.

Organizatorzy: Centrum Chrześcijańskie Zwycięstwo, KBWCH w Łodzi oraz Kościół Słowo Życia w Kaliszu.

CENA:

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 50 zł (jest to opłata za obiad i przerwy kawowe) Możesz dokonać płatności klikając poniżej.

MIEJSCE

siedziba CCZ

(ul. Łąkowa 3/5)

czas

26 lutego 2022