MOC KRZYŻA

MOC KRZYŻA

„Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus. Choć nadal prowadzę życie w ciele, jednak obecne życie moje jest życiem wiary w Syna Bożego, który umiłował mnie i samego siebie wydał za mnie”

(Gal2:20)

MOC KRZYŻA to program stworzony przez Nancy McCready po to, by wyposażać wierzących w moc do prowadzenia życia zgodnego z tym, co zaplanował Bóg.

Życie chrześcijańskie z założenia ma być pełne pokoju, zwycięstwa i radości. Brzmi to bardzo dobrze i każdy tego pragnie. Dlaczego więc tak często doświadczasz czegoś przeciwnego? Kochasz Boże obietnice, wyznajesz je, poznajesz zasady i z całych sił starasz się je przestrzegać. Dlaczego więc tak często zmagasz się ze zdrowiem albo finansami? Dlaczego zamiast pokoju i radości czujesz zmęczenie i zniechęcenie? Jeśli szukasz odpowiedzi na takie pytania to ten program jest właśnie dla Ciebie.

Nie dostaniesz tu zestawu wskazówek pt. „Jak poprawić swoje życie rodzinne i zawodowe”.  Nikt nie będzie cię namawiał byś starał się więcej i próbował mocniej. Przeciwnie, dowiesz się jak odpocząć w Bogu od własnych wysiłków i jak zaczerpnąć z właściwego źródła, którym jest Jezus Chrystus. Odkryjesz, dlaczego Ewangelia jest naprawdę Dobrą Nowiną. Ten program pozwoli ci połączyć się z Bogiem w zupełnie nowy sposób i wejść w proces Jego przemiany.

 

Nancy McCready

…przedefiniowuje uczniostwo w kościołach w różnych krajach, kulturach i denominacjach. Współpracuje z krajowymi oraz zagranicznymi pastorami i liderami, aby budować, prowadzić do dojrzałości oraz rozwijać ich życie w Chrystusie. Jej pragnieniem jest pomaganie ludziom wzrastać w osobistym życiu z Bogiem tak, by stawali się dojrzałymi synami i córkami zgodnie z Bożym planem.

Jej własna historia wykorzystania seksualnego, uzależnienia oraz ostatecznie jej własne formy samozniszczenia, wprowadziły ją na głębszą ścieżkę odkryć z Bogiem, ścieżkę przemiany i uzdrowienia życia. Teraz chodzi ona w wolności, pokoju i owocności. To co otrzymała i czego się nauczyła, zarówno osobiście jak i w służbie, teraz przekazuje dalej jako podstawę, fundament i misję Nancy McCready Ministries.

Przez 20 lat Nancy była Pastorem Wykonawczym, a ponad 30 lat osobiście prowadzi ludzi w procesie uczniostwa.

Wraz z mężem Wynem mieszka w Sealy w Teksasie.

PLAN KONFERENCJI:

PONIEDZIAŁEK / 14 LISTOPADA 2022

18:00 – 20:30

WTOREK / 15 LISTOPADA 2022

9:00 – 20:00

W tym obiad / kolacja / przerwy kawowe

ŚRODA / 16 LISTOPADA 2022

9:00 – 16:00

W tym obiad / przerwy kawowe

CENA:

Koszt  to 280 zł (cena zawiera posiłki, materiały oraz przerwy kawowe). Możesz dokonać płatności klikając poniżej

MIEJSCE

siedziba CCZ

(ul. Łąkowa 3/5)

czas

14-16 listopada